Poświęcenie przyborów szkolnych

W pierwszy piątek 5 września podczas Mszy Świętej o godz. 16.30 poświęcono tornistry i przybory szkolne dzieciom klas pierwszych szkoły podstawowej, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Dzieci w trakcie homilii usłyszały o wadze pierwszych piątków miesiąca i nabożeństwie do Serca Pana Jezusa. Wszystkim uczniom życzymy wzrastania w mądrości i łasce u Boga i u ludzi.

Wydarzenia

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 Schola "W mocy Ducha"

Ostatnio dodane...

Dobra Nowina

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Czwartek 2021-12-09, Dzień powszedni
    Mt 11,11-15Jezus powiedział do tłumów: «Zaprawdę, powiadam wam: Między narodzonymi z niewiast nie powstał większy od Jana Chrzciciela. Lecz najmniejszy w królestwie niebieskim większy jest niż on. A od czasu Jana Chrzciciela aż dotąd królestwo niebieskie doznaje gwałtu, a zdobywają je ludzie gwałtowni. Wszyscy bowiem Prorocy i Prawo prorokowali aż do Jana. A jeśli chcecie uznać, to on jest Eliaszem, który ma przyjść. Kto ma uszy, niechaj słucha!»

Join now and claim william hill bonus - wbetting.co.uk